Samsung S8000 – smukly i elegancki | nakom.pl

0
33

samsung-s8000-smukly-i-elegancki_1-3946835

W przeglądzie telefonu Samsung Jet S8000, słuszne jest, aby rozpocząć to smukły i elegancki wygląd i duży ekran, który jest idealny do użytku z ekranem dotykowym. Samsung S8000 jest napiętnowany jako szybki, interaktywny telefon i to nie zawodzi. Z jego procesor 800MHz (Samsung produkować własne procesory), przełączanie aplikacji, przeglądanie stron internetowych, wysyłanie e-maili jest wszystko zrobione na dotknięcie ekranu.http://www.justynaczowicka.pl Można zauważyć, że telefon posiada unikalną konstrukcję przyciski pod ekranem. To sprawia, że ??wygląd telefonu bardzo śliski.

Samsung Jet S8000 posiada wyświetlacz AMOLED. AMOLED oznacza aktywny dioda emitująca Matrix Organic. Aktywna matryca (AM) OLED wyświetla stos katodowych, organiczne, i warstw anodowych na szczycie kolejnej warstwy – lub podłoża – który zawiera obwody. W skrócie wyświetlacz ekran Samsung Jet S8000 jest bardzo imponujące. AMOLED jest jasne, o wysokim kontraście, więc można zobaczyć go na zewnątrz znacznie łatwiejsze, a rozdzielczość na Jet jest niesamowita 800 x 480 pikseli, co czyni go najlepszym ekranem jaki kiedykolwiek widziałem na każdym telefonie Samsung.

Telefon jest wyposażony w aparat 5 mega pikseli z automatyczną regulacją ostrości, wykrywanie uśmiechu, zoom cyfrowy oraz podwójną lampą błyskową LED. Pamiętając, że ten telefon nie jest przeznaczony dla najlepszych możliwości aparatu to wciąż ma przyzwoity funkcję zdjęć. S8000 Jet może też nagrywać wideo i może odtwarzać pliki wideo w wysokiej rozdzielczości w DivX formaty Xvid bez konwersji. Jest drugi aparat, który umożliwia połączenia wideo za pośrednictwem sieci 3G.

Dla muzyki masz radio FM i odtwarzacz muzyczny w stanie grać najbardziej typowych formatów muzycznych. Z DNSe (Digital Natural Sound engine) i 3,5 mm gniazda audio, brzmi to dla mnie dobry. Telefon jest wyposażony w pamięć 2G wystarczy do 1000 utworów. To wystarczająco dużo piosenek dla mnie! Ale dla tych, którzy chcą więcej, można ją rozszerzyć do 16 GB za pomocą karty micro SD.

Samsung Jet S8000 ma wielozadaniowość wsparcia, a interfejs TouchWiz obejmuje on widgetów liniowych, które mogą dostarczać aplikacje, takie jak Facebook, pogodzie i wszystko to dobre rzeczy. Wielozadaniowość jest łatwe z tego telefonu, ponieważ jest szybki i przeglądania stron internetowych to sama przyjemność.

Nowy telefon firmy Samsung jest imponująca. Wiemy, że nie jest to inteligentny telefon, ale za połowę ceny to naprawdę dostarcza dogodnego potężny telefon w zasięgu ręki. Czy szukasz rozrywki lub informacji o ruchu, łącząc stomatolog żoliborz w internecie lub zwykłą pocztą elektroniczną, Samsung S8000 Jet dostarcza. Czytaj więcej na temat tego wspaniałego telefonu w przeglądzie Samsung S8000.

Wpis zawdzięczamy sala weselna gdynia