Samsung Wave – piekno i funcjonalnosc | nakom.pl

0
37

samsung-wave-piekno-i-funcjonalnosc_1-9459405

Z możliwością nagrywania wideo HD oraz wyświetlaczem Super AMOLED, Samsung Wave bez wątpienia zobaczyć jakiś sukces. Samsung nie zadebiutował w niej aplikacji ciężki system operacyjny Bada; oferuje wydajność płynu przez zmodernizowanego interfejsu i przypadkowo oznacza „ocean” w języku koreańskim. Znajdziecie turbodoładowaniem procesor 1GHz Hummingbird pod tym eleganckim kapturem i różnych mediów komunikatorów oparte są obsługiwane przez oprogramowanie Wave.preparaty na porost włosów

Samsung Wave to ultra cienki i bardzo przystojny, urządzenie czuje luksusowe i niezawodne, a to jest nie mniej niż luksusowe i niezawodne. Ekran WVGA 3,3 cala obsługuje multi dotyku i posiada wbudowany akcelerometr; ekran i interfejs (TouchWiz 3.0) Połączenie stworzyć bogaty smartphone doświadczenia z profesjonalnej wydajności i niezawodnej funkcjonalności.

Deski rozdzielczej w telefonie odbywa się trzy klawisze fizyczne; masz swoje klucze wywołanie ogólne / końcowym multi przycisku funkcyjnego w centrum. Wybitny Samsung Wave pozwala grać z cyfrowym zamku 5MP; jest w pełni zdolny do nagrywania wideo HD i zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Lampą błyskową LED może służyć jako s sceny światła do filmowania oraz funkcja automatycznej regulacji ostrości pożycza rękę w produkcji najwyższej jakości zdjęć. Magnetowid HD odbiera ruch bardzo dobrze, a dźwięk jest wyraźny, tak, to nie jest najlepsza nagrywarka HD zawsze, ale jest lepiej niż większość opcji tam.

Układ menu jest app przyjazne dzięki platformie Bada. Dodatkowe aplikacje można pobrać za pośrednictwem Samsung Store, ale z różnych aplikacji obejmujących zintegrowany organizer, sieci społecznych, przeglądanie stron internetowych i różnych usług Google z YouTube jest w pełni zintegrowany interfejs jest już pełna smartfonów funkcji. TouchWiz maluje futurystyczną konstrukcję, która wyglądała ślicznie na ekranie wysokiej spec. GPS został w tym w telefonach makijaż, dedykowanego oprogramowania nawigacyjnego posiada narzędzia potrzebne aby dostać się z A-B.

Intuicyjny interfejs łączy informacje z sieci społecznościowych z kontaktów z książki telefonicznej; proces jest bardzo prosta, wystarczy pobrać kontakty z konta Twitter i Facebook i połączyć je z tam nazwisk na liście kontaktów. Narzędzia SNS przedłużyć żyć aktualizacje bezpośrednio na ekranie głównym. Wszystkie te gadżety SNS nie byłaby możliwa, gdyby nie było dla telefonów 3G zasięgu sieci, która zapewnia bardzo niezawodne połączenie z Internetem. Można również mieć swoje skrzynki odbiorcze e-mail wyświetlane na ekranie głównym z kompatybilnymi dostawców takich jak Gmail, Yahoo! Mail i Hotmail, Exchange. Dedykowana aplikacja wiadomości zawiera różne swoje skrzynki e-mail, kont w sieciach społecznościowych i komunikatorów internetowych. Samsung Wave daje możliwość przełączania na tryb krajobrazu Dzięki technologii automatycznego obracania, ten tryb daje się on-board, poziomą klawiaturę QWERTY, wielki dla maniaków wiadomości tam.

Samsung Wave załadowano z branży multimedialnej, która obsługuje odtwarzacz muzyki, odtwarzacz wideo oraz radio FM. Odtwarzacz muzyki będzie organizować swoje utwory w popularnych kategorii, takich jak gatunek lub artysty, dzięki czemu można je łatwo znaleźć, 3.5mm audio jack może być umieszczony w górnej części obudowy zewnętrznej, stąd można podłączyć dowolną parą słuchawek do osobistych słuchanie doświadczenie, jak żaden inny, jakość dźwięku Wave pompy na zewnątrz jest rewelacyjne.

Samsung nie tylko wydał kolejny środek urządzenia drogowego z falą, mają produkowane najwyższej jakości telefon komórkowy z bujnym interfejsu użytkownika i imponujący system operacyjny. Ekran Super AMOLED dokona czegokolwiek niesamowity wygląd i doświadczenie online, która jest obsługiwana przez przeglądarkę Dolfin jest bardzo dobra, a technologia Wi-Fi dostarcza użytkownikom super połączenie prędkości.

Zobacz Samsung Wave i Samsung Tocco Ultra w phoneslimited.co.uk

Wpis zawdzięczamy bukiety ślubne kraków