O2 XDA Guide – innowacyjny telefon | nakom.pl

0
37

o2-xda-guide-innowacyjny-telefon_1-4627301

O2 XDA Guide jest imponujący telefon komórkowy z innowacyjnej gamy funkcji. Ten elegancki telefon oferuje wiele opcji do prowadzenia różnych zadań podczas www.spalacze-tluszczu.com.pl jazdy. Ekran duży wyświetlacz wykorzystuje najnowsze technologie, aby uzyskać dostęp do funkcji w tym stylu PDA telefon.http://klimont.com/wagi-sklepowe

Telefon wykorzystuje procesor Qualcomm MSM 7225 528 MHz, który stał się znany ze swojej stabilności i niezawodności. Towarzyszący procesor to profesjonalny system operacyjny Microsoft Windows Mobile 6.1, który jest sprawdzony system wykorzystywany w wielu PDA i podobnych stylizowany telefonów komórkowych. Oprogramowanie dołączone do telefonu jest Pocket Office, który zawiera wycięte wersje programów Word, Excel, PowerPoint, a także posiada użyteczną przeglądarki PDF. Instrument notatki głosowej jest w celu umożliwienia komunikaty ustne, jakie należy podjąć w razie potrzeby.

Główny ekran obejmuje większą część przedniej części telefonu i jest 2,8 cala TFT rezystancyjny ekran dotykowy, który może wyświetlać 65,000 kolorów w rozmiarze ekranu 240 x 320 pikseli. Ekran wyświetla obrazy w jasny sposób i z doskonałą reprezentację kolorów. Dostęp do funkcji jest zarządzany przez wykorzystanie funkcji nawigacji machnięcia palcem TouchFLO, który jest prosty w obsłudze i elastyczne. Dalsze wprowadzanie danych do rozpoznawania pisma ręcznego jest również przewidziane.

Dostęp do internetu jest przez HSDPA i Wi-Fi, który jest 802.11 b / g. To daje właścicielowi możliwość korzystania ze zintegrowanego połączenia lub dostępnych hot spotów. W połączeniu z dużym ekranie wyświetlacza oznacza, że ??przeglądanie stron internetowych jest przyjemny i przyjazny dla użytkownika. GPRS i EDGE są również zawarte, z których oba są klasy 10, jak również niebieski ząb, który jest w wersji 2 z A2DP i miniUSB połączenia. GPS z obsługą A-GPS i TomTom NAVIGATOR 7 oprogramowania są dostarczane do zaoferowania nawigacji satelitarnej.

Telefon jest wyposażony w aparat fotograficzny 3,15 megapiksela, która działa na 2048 x 1536 pikseli. Pozwala to użytkownikowi na podjęcie skutecznych fotografie kiedy wymagane i przeprowadzenia przeglądu w późniejszym terminie na dużym ekranie wyświetlacza. Odtwarzacz MP3 jest umożliwienie użytkownikowi pobrać i słuchać swoich ulubionych piosenek.

O2 XDA Guide dopiero niedawno został zwolniony, ale jest już okazały się popularne słuchawki. Jest to skuteczna mieszanka stylowym wzornictwem i imponującą funkcjonalnością, która będzie przywiązać ten telefon do zaludnione. Jego sukces jest już zapewniona.

Autorka pisze na różne tematy, w tym O2 XDA Guide i XDA Przewodnik

Wpis zawdzięczamy bayjonnhotel