Woda uszkodzila iPhone – co teraz zrobic | nakom.pl

0
30

woda-uszkodzila-iphone-co-teraz-zrobic_1-9809664

Jego raining kotów i psów na zewnątrz i zrobić obłąkaną kreskę do swojego samochodu. Masz iPhone w jednej ręce, a ty po omacku ??do kluczy samochodowych z drugiej. Jak gorączkowo próbują wydostać się z deszczem, co nieuniknione stanie … upuścić iPhone. Odebrać telefon i wsiąść do samochodu i szybko sprawdzić, czy nadal działa. Wydaje się, że pracuje w przeważającej części …Klikjnij na naszą stronę aż na ekranie zacznie migać i wyłącza na jego własne. Co teraz?

Do niedawna, Apple nie oferuje żadnych zamienników dla wody uszkodzone iPhone. Byłaś z lewej albo kupowania zupełnie nowy iPhone, iPhone konieczności naprawiane przez firmę Apple za cenę out-of-gwarancja lub znalezienia firmy usługi naprawy iPhone osób trzecich za niższą cenę. Jabłko niedawno zmienił swoją politykę na wodzie uszkodzonych iPhone chociaż. Polisa obejmuje wszystkich modeli iPhone z najnowszym modelu 3GS do oryginalnego iPhone. Polityka twierdzi, że Apple rzeczywiście zastąpić wodę uszkodzone iPhone za opłatą $ 199. Jednak iPhone zostanie zastąpiony iPhone samej generacji i nie wszystkie zamienniki będą nowe iPhone’y. Niektórzy klienci otrzymają odnowione telefony.

Można się zastanawiać, jak można (lub Apple) stwierdzić, czy masz wodę uszkodzone iPhone. Wystarczy tylko upuścił ją w 1/4 „kałuży wody przez 5 sekund, bluzki, tak że nie można zakwalifikować jako wody uszkodzone iPhone … prawda? Według strony internetowej firmy Apple, wszystko co musisz zrobić, to patrzeć” bezpośrednio w dół do gniazda słuchawkowego „, gdzie można zobaczyć małą kolorową kropkę. to mała kropka będzie srebrny lub biały w iPhone bez zalania. w iPhone, który ma zalania, kropka będzie czerwone lub różowe zabarwienie.

Teraz, po ustaleniu, że iPhone jest woda-uszkodzony, jakie są opcje? Można skorzystać z iPhone polityki zastępczej Apple’a, ale $ 199 dla przestarzałej i ewentualnie odnowionym modelu wydaje się stromym metce. Inną opcją jest, aby naprawy iPoda firmy Apple. Ich wycena naprawy waha się od 49 $ (dla iPod Shuffle) do $ 249 Do iPoda. I wreszcie, można mieć trzecia spółka naprawy iPhone stroną naprawić swój iPhone dla Ciebie, najprawdopodobniej za niższą cenę. Niektóre firmy oferują również naprawy iPhone darmowa diagnostyczna ponieważ część uszkodzony iPhone (-ów) nie muszą być widoczne w wodzie wizualnie uszkodzone iPhone. Gdy iPhone jest diagnozowana, zostanie powiadomiony o ile naprawa będzie kosztować i może podjąć decyzję w tym momencie, czy naprawa jest warta.

Wypadki zdarzają i jest to z pewnością wielka, że ??Apple ma przyspieszyć i oferując wymianę iPhone na wodzie uszkodzony iPhone. Jednak należy pamiętać, że istnieją inne, mniej kosztowne alternatywy tam.

Wpis zawdzięczamy drzwi zewnętrzne warszawa