Doladowania | nakom.pl

0
36

doladowania_1-8142135

Doladowania

Lista sieci komórkowych dostępnych na rynku polskim ciągle się wydłuża. Dzisiaj nie musimy już kupować kart doładowujących w salonie operatora, telefon możemy doładować przez Internet lub nawet wysyłając odpowiedni SMS. Bardziej zróżnicowana stała się też kwota doładowania, a także możliwości, jakie ze sobą niesie. Przełomem wydaje się stworzenie pakietów – czy to SMSowych, czy też internetowych, które pomogły znacznie obniżyć koszty korzystania z telefonu. Obecnie najwięcej klientów liczy sobie Orange Polska (ponad piętnaście milionów). Może być to spowodowane tym, że Orange, a dokładnie Idea jest jedną z pierwszych polskich sieci (powstała w 1998 roku). Dwie jej starsze siostry – czyli sieci z 1996 roku, Plus i T-Mobile (dawniej Era) mają mniej klientów od stosunkowo nowej sieci – Play. Play jest siecią, która powstała w 2005 roku i przyciągnęła zwłaszcza młodych ludzi niskimi kosztami za SMS, a następnie niskimi kosztami korzystanie z Internetu. Oprócz głównych sieci działa wiele pomniejszych, które prześcigają się w uatrakcyjnianiu swoich ofert. Młodymi sieciami, które szybką się rozwijają i pozyskują coraz więcej abonentów jest Viking Mobile czy Mobile Virgin.

Wiele z sieci, oprócz doładowania kupowanych w kioskach i sklepach, proponuje także abonament. Wiążę się on z podpisaniem umowy, ale można dzięki niemu zyskać nowy telefon w niższej cenie.

Operatorzy dają nam pełną dowolność – możemy wybrać taki rodzaj doładowywania naszego konta, jaki nam pasuje. Doładowanie wydajemy w zależności od potrzeb – na rozmowy, SMSy czy korzystanie z http://danel-hurt.pl Internetu – żeby to wszystko było dla nas tańsze, możemy skorzystać z pakietów.

Wpis zawdzięczamy http://www.magtop.eu