Dell Streak – kilka informacji o produkcie | nakom.pl

0
39

Dell Streak 16GB to nowy podmiot na rynku telefonii komórkowej, od producenta, który jest chyba lepiej znana jako producent komputera lub PC. Ten konkretny telefon oferuje wyjątkowy poziom funkcjonalności, jednocześnie wykorzystując procesor 1 GHz i systemem operacyjnym Android.http://www.architektoniczny-beton.pl Urządzenie mierzy 152 mm x 79 mm szerokości przy jednoczesnym zachowaniu 10 mm grubości i waży 220 g wagi.

Jednostka wyposażona jest w 5,0-calowy ekran dotykowy TFT, który działa na 480 x 800 pikseli. Ekran jest jedną z największych dostępnych na obecnym rynku telefonii komórkowej i jest w stanie wyświetlić obraz o wyjątkowej jakości. Słuchawka zapewnia również czujnik przyspieszenia, jak również czujnik zbliżeniowy, a także zawiera dotykowe przyciski. Nawigacja jest metodą wprowadzania multi-touch, oferując elastyczne i skutecznej nawigacji.

Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie jest wyposażony w 16 GB pamięci, zapewniając jednocześnie możliwość dalszego go uaktualnić wykorzystując istniejące gniazdo kart micro-SD, aby zwiększyć pojemność pamięci do 32 GB. Słuchawek 5,0-megapikselowy aparat pracuje przy 2592 x 1944 pikseli i obejmuje auto focus, wykrywanie twarzy i uśmiechu, a także podwójną lampą błyskową LED i geo-tagging. Aparat również podwaja się jako urządzenie do przechwytywania wideo oferując skuteczne środki przechwytywania materiału wideo. Drugi aparat fotograficzny jest warunkiem, który oferuje możliwości połączeń wideo VGA.

Urządzenie oferuje łączność w postaci klasy 12 wersjach GPRS i EDGE, oprócz bezprzewodowym dostępem do Internetu i połączeń HSDPA, która oferuje prędkość do 7,2 Mbps, przy dostępie do internetu. Słuchawka zapewnia również niebieski ząb i port USB. Nawigacja satelitarna jest przez funkcję GPS, który pochodzi z obsługą A-GPS

Urządzenie wykorzystuje Qualcomm Snapdragon QSD8250 1 GHz oprócz systemu operacyjnego Android, który jest w wersji 1.6, jednak system operacyjny można rozbudować do wersji 2.2. Jednostka wyposażona jest w szerokim zakresie integracji społecznej sieci, jak również zapewnienie MP4 / MP3 odtwarzacz multimedialny, przeglądarka zdjęć / redaktor i wyszukiwarki Google, map i możliwości Gmaila.

Dell Streak 16GB jest imponujący podmiot na rynku telefonii komórkowej. Jednym z jego głównych cech jest to, że pochodzi z doku domu, który wciela się na zewnątrz połączenia HDMI. Samo urządzenie oferuje szeroką gamę użytecznych funkcji, a ze względu na swoją imponująco dużym ekranie bez wątpienia stanie się ulubionym.

Autorka pisze na różne tematy, w tym Dell Streak 16GB, 16GB Dell Streak

Wpis zawdzięczamy