Czy mozliwa jest umowa z operatorem przy niekorzystnej historii kredytowej? | nakom.pl

0
28

czy-mozliwa-jest-umowa-z-operatorem-przy_1-2770165

Pierwsze przyjęte do Mobile Phone Umowy z głównej sieci

Te dni, firm oferujących telefony komórkowe na podstawie umowy będzie uruchomić sprawdzanie kredytu na osobę, która ubiega się o kontrakt z telefonów komórkowych. To miało to już od jakiegoś czasu, ponieważ istnieje pewien stopień zagrożenia dla mobilnego klienta sieci telefonicznej i podobni, zanim będą mogły dać tego rodzaju planu.adwokatsprawykarne.pl/strona-glowna/

Aby podać więcej szczegółów, Mobile Plan telefon Umowa jest tak samo jak każdego innego finansowania, w tym sensie, że sprzedawca telefonu komórkowego (sklep) kupi słuchawkę telefonu w cenie kosztów, (może to być dość wysokie, w niektórych przypadkach), a następnie ci go za darmo spodziewa się, aby pieniądze z powrotem plus więcej (zysk).

Weźmy na Apple iPhone 4 dla czystego przykład …

Jabłko iPhone cena „stand-alone” to znaczy około ÂŁ599 (koszt nieaktywny stand-alone produktu). Teraz w porządku dla sieci telefonii komórkowej na rzecz Komisji do sprzedawcy o sprzedaży telefonu i doprowadzenie klienta do sieci, będą najpierw trzeba zaoferować plan taryfowy, który pozwoli im pieniądze na dłuższą metę.

Przykład

Apple iPhone jest ogólnie przyjęta darmo na planach kosztujących ÂŁ45 miesięcznie i na umowie 24 miesięcy. Oznacza to, że sieć będzie dokonać 24 x ÂŁ45 = ÂŁ1080 kancelariawgdyni.pl/uslugi-prawne/ powrotnej z tym klientem w ciągu 2 lat i to nie biorąc inne opłaty pod uwagę (czasami klienci będą wychodzić z przydzielonych im uprawnień połączeń i ponosić dodatkowe koszty, które zostaną dodane do miesięczne łóżeczka dla planu, takie jak Połączenia międzynarodowe na przykład). Przykład ten oznacza również, że sieć nie złamie nawet aż do czternastego miesiąca od klienta płacąc tylko miesięczny ÂŁ45 (ÂŁ45 x 14 = ÂŁ630).

To jest dokładnie to, dlaczego muszą zapewnić, że są one oferują „Mobile Phone Kontrakt” tylko dla tych, którzy są mniej narażone na nie płacić pieniądze i rzeczywiście klientów, które są bardziej prawdopodobne, aby zakończyć cały czas trwania umowy. Aby zapewnić tak się dzieje, ocena kredytowa jest używany (jak w tych samych przypadkach, pożyczek i innych aplikacji finansowych, itp.);

Ocena kredytowa ocenia zdolność kredytową klienta i określa, czy są one dobre dla planu, czy też nie. To dlatego większość ludzi o niższym ratingu kredytowego niepowodzeniem.

Ponadto, kolejny czynnik, aby wziąć pod uwagę to, że stara się o Telefony umowy telefonu przez Dealera komórkowym (High Street Shop), takie jak The Carphone Warehouse i Phones 4U, może mieć dalsze konsekwencje, ponieważ ich ocena kredytowa jest nieco bardziej rygorystyczne, jak też trzeba chronić swój interes na sprzedaży słuchawki (ich stada, które kosztują) i akceptuj tylko klientom, którzy spełniają określone kryteria. Ma to zapewnić, że płacą im prowizję za zdobycie klienta abonent sieci (sieć płaci prowizję za każdego klienta, który przyniósł na ich sieci).

Porady można wykonać, aby zwiększyć swoje szanse do akceptacji

Końcówki można podzielić w następujący sposób i te pracowały i pomógł wielu, aby przyjęta!

Wskazówka 1 – Nałożyć z telefonem komórkowym sieciowy bezpośrednio

Jak wspomniano powyżej, będzie przez wysokiej ulicznego sprzedawcy telefonu komórkowego może być bardzo droga trudność akceptowane, ponieważ mają one swoje własne kryteria, a więc do sieci, więc to jakby podwójną barierę. Przechodzenie bezpośrednio do sieci zmniejsza ryzyko jak sieć będzie jedynym oceny ryzyka i nie będzie zobowiązany zapłacić prowizję pośrednika albo które w naturalny sposób zwiększyć swoje zyski.

Wskazówka 2 – ubiegać się o niskim końcu słuchawki Na low-end Monthly Taryfy

Bardzo, bardzo dobra wskazówka rzeczywiście i to pomogło wielu w coraz akceptowane. Jak wspomniano powyżej, jak w każdym innym rodzaju kredytu, tym więcej można pożyczać, tym bardziej prawdopodobne jest to, aby zostać odrzucone, ponieważ istnieje większe ryzyko wierzyciela nie dostanę swoje pieniądze. Idąc przez słuchawki high-end, takich jak iPhone firmy Apple 4 na ÂŁ45 miesięcznie taryfy najprawdopodobniej cię widzieć odrzucone – proste. Chodzi o to, aby przejść do słuchawki low-end na niskim końcu miesięcznego planu, coś średnio słuchawki na AL20-ÂŁ25 na planie miesięcznym. Zmniejsza to ryzyko dramatycznie, jak telefon może tylko ÂŁ150 sieci i będzie można łatwo odzyskać te koszty w ciągu zaledwie 6 miesięcy:

ÂŁ25 x 6 = ÂŁ150

i mogą być w zysku po szóstym miesiącu gwarantowana, albo nawet wcześniej, jeśli ponoszenia opłat za połączenia (jak opisano powyżej, która jest znacznie szybsza niż czternaście miesięcy podane w przykładzie iPhone)

Mówiąc to, istnieje wiele wspaniałych możliwości słuchawki na ÂŁ25 na planie miesięcznym, będziesz zaskoczony jakości słuchawki, które jest dostępne na tym poziomie.

Wskazówka 3 – ubiegać się o Bl umowy

Innym pomysłem, który pomógł setki ludzi było wprowadzenie „Sim-Only” oferty. Są oferty, gdzie klient wybiera się tylko do połączenia się z siecią poprzez zakup karty SIM tylko (bez słuchawki w zestawie). Sim taryfy karty są pakowane z dużo większą wartość niż oferty umowy z telefonów komórkowych, jak jest dosłownie zerowe ryzyko od zakończenia sieci, ponieważ nie ma dotacji wymagane do kosztów słuchawki. Dzięki temu sieć zaoferować klientowi, aby otrzymać więcej minut i więcej tekstów i dodatków danych ponieważ nie mają one „bezpośrednich kosztów” do słuchawki, aby odzyskać i dlatego może przekazać oszczędności do Ciebie. Innym powodem jest, że sieć jest w zysku od pierwszego dnia do umowy. Dodatkowym atutem „Bl” umów jest fakt, że większość z nich pochodzi z 30 dni toczenia umowy, co oznacza, że ??nie ma jeszcze większą elastyczność, ponieważ nie są przywiązane do umowy 18 lub 24 miesięcy.

Wniosek

Po trzech wskazówek pokazane powyżej zdecydowanie zwiększyć swoje szanse na zatwierdzenie dziesięciokrotnie. Te same wskazówki pomogły setki jeśli nie tysiące konsumentów dostać się na telefon komórkowy umowy, z dala od drogich pay-as-you-go taryf, a nawet dostać się za pomocą zupełnie nowy inteligentny telefon w przeciwieństwie do zwykłego telefonu z podstawową funkcjonalnością.

Czy masz złych kredytów i stara się uzyskać zaakceptowane przez telefon komórkowy na umowy? Możemy Ci pokazać, gdzie można uzyskać mobilnych kontrakty złych kredytów.

Wpis zawdzięczamy www.siberis.pl