Co oferuje Nokia C5 | nakom.pl

0
35

co-oferuje-nokia-c5_1-9382477

Ukazać wkrótce Nokia C5 oferuje klasyczną stylistykę telefonu komórkowego, ale ma zaskakująco obszerną listę specyfikacji. Choć może nie posiadają ekran dotykowy lub klawiaturę QWERTY, to na pewno daje wiele innych telefonów biegać za swoje pieniądze w stawkach wszechstronność.

Nokia C5 środki 112x46x12.3mm i waży zaledwie 89,3 gramów. Jego lekki barrisol i kompaktowy profil sprawiają, że jest wygodny telefon, aby przechowywać i wykorzystywać w ruchu.http://wolin-travel.eu Ekran TFT 2,2 cala może wyświetlić do 16 mln kolorów w rozdzielczości 240×320 pikseli. To sprawia, że ??doskonałej jakości wyświetlaczu na zawartości ekranu.

Użytkownicy są powiadamiani o przychodzących połączeniach i wiadomościach tekstowych Dzięki połączeniu obu wibracji i dzwonka. Pliki muzyczne MP3 może być przypisany jako dzwonki, dzięki czemu użytkownicy mogą usłyszeć utwór muzyczny z wyboru Ilekroć Dzwoni telefon. Aby mówić zestawu głośnomówiącego, zestaw głośnomówiący (z głośnikami stereo o doskonałej jakości dźwięku) jest obok a3.5mm gniazda audio. To może być użyty do zestaw głośnomówiący słuchawki, a także do słuchawek do słuchania utworów muzycznych za pomocą odtwarzacza multimedialnego.

Aby pozostać w kontakcie z sieciami komórkowymi, gdy gdzieś, Nokia C5 wykorzystuje klasy 32 wersjach zarówno GPRS KRAWĘDŹ. HSDPA zapewnia szybki internet połączyć z prędkością do 10,2 mega bajtów na sekundę w obszarach objętych 3G. Działa to obok HSUPA z prędkością do 2 mega bajtów na sekundę. Bluetooth i mikro złącze USB oferują środki do C5 należy podłączyć do innych kompatybilnych urządzeń, takich jak telefony i komputery w celu przeprowadzenia czynności, takich jak udostępnianie plików muzycznych lub tworzenia kopii zapasowych danych kontaktowych.

Wewnętrzna książka telefoniczna w Nokia C5 jest zdolny do przechowywania dużej ilości różnych kontaktów i wykorzystuje popularną funkcję Photocall. Pozwala to zdjęcia mają być przypisane do każdego kontaktu, a ten jest następnie wyświetlany na ekranie za każdym razem, który wywołuje osobą. 50 MB pamięci wewnętrznej wraz z 128 MB pamięci RAM jest dostępna w standardzie z Nokia C5. Należy ponadto zobowiązany do przechowywania, może do przechowywania kolekcją muzyczną, slot micro SD mogą zostać wykorzystane. To ma preinstalowanego kartę pamięci 2 GB, ale to może być zamienione na karty rozszerzeń do 16 GB.

Nokia C5 posiada wbudowany 3,15 MP aparat cyfrowy który dysponuje lampą błyskową LED, więc jakość zdjęcia może nadal brać w warunkach słabego oświetlenia. Posiada także zdolność do kamerą wideo jako alternatywną metodę przechwytywania obrazu. podwaja się ona również jako kamera videocall, przy czym obie strony w telefonie można zobaczyć na żywo strumieniowej transmisji wideo z sobą, o ile mają one kompatybilne słuchawki.

Wszechstronny odtwarzacz multimedialny, radio FM stereo oraz szereg fabrycznie zainstalowane gry do pobrania i dodać do funkcji rozrywkowych C5. networkers społeczne są również pokrywane dzięki dedykowanych aplikacji umożliwiających bezpośredni dostęp do serwisów takich jak Facebook i MySpace.

Choć jej stylizacji może być skromna, Nokia C5 pakuje potężny cios, a zapowiada się być popularny telefon z tego powodu.

Jeśli lubisz Nokia C5 Sprawdź Nokia C3

Wpis zawdzięczamy logo