Woda uszkodzila iPhone – co teraz zrobic

Woda uszkodzila iPhone - co teraz zrobic

Jego raining kotów i psów na zewnątrz i zrobić obłąkaną kreskę do swojego samochodu. Masz iPhone w jednej ręce, a ty po omacku ??do kluczy samochodowych z drugiej. Jak gorączkowo próbują wydostać się z deszczem, co nieuniknione stanie … upuścić iPhone. Odebrać telefon i wsiąść do samochodu i szybko sprawdzić, czy nadal działa. Wydaje się, że pracuje w przeważającej części … aż na ekranie zacznie migać i wyłącza na jego własne. Co teraz?

Do niedawna, Apple nie oferuje żadnych zamienników dla wody uszkodzone iPhone. Byłaś z lewej albo kupowania zupełnie nowy iPhone, iPhone konieczności naprawiane przez firmę Apple za cenę out-of-gwarancja lub znalezienia firmy usługi naprawy iPhone osób sprawdź ofertę na stronie internetowej trzecich za niższą cenę. Jabłko niedawno zmienił swoją politykę na wodzie uszkodzonych iPhone chociaż. Polisa obejmuje wszystkich modeli iPhone z najnowszym modelu 3GS do oryginalnego iPhone. Polityka twierdzi, że Apple rzeczywiście zastąpić wodę uszkodzone iPhone za opłatą $ 199. Jednak iPhone zostanie zastąpiony iPhone samej generacji i nie wszystkie zamienniki będą nowe iPhone’y. Niektórzy klienci otrzymają odnowione telefony.

Można się zastanawiać, jak można (lub Apple) stwierdzić, czy masz wodę uszkodzone iPhone. Wystarczy tylko upuścił ją w 1/4 „kałuży wody przez 5 sekund, bluzki, tak że nie można zakwalifikować jako wody uszkodzone iPhone … prawda? Według strony internetowej firmy Apple, wszystko co musisz zrobić, to patrzeć” bezpośrednio w dół do gniazda słuchawkowego „, gdzie można zobaczyć małą kolorową kropkę. to mała kropka będzie srebrny lub biały w iPhone bez zalania. w iPhone, który ma zalania, kropka będzie czerwone lub różowe zabarwienie.

Teraz, po ustaleniu, że iPhone jest woda-uszkodzony, jakie są opcje? Można skorzystać z iPhone polityki zastępczej Apple’a, ale $ 199 dla przestarzałej i ewentualnie odnowionym modelu wydaje się stromym metce. Inną opcją jest, aby naprawy iPoda firmy Apple. Ich wycena naprawy waha się od 49 $ (dla iPod Shuffle) do $ 249 Do iPoda. I wreszcie, można mieć trzecia spółka naprawy iPhone stroną naprawić swój iPhone dla Ciebie, najprawdopodobniej za niższą cenę. Niektóre firmy oferują również naprawy iPhone darmowa diagnostyczna ponieważ część uszkodzony iPhone (-ów) nie muszą być widoczne w wodzie wizualnie uszkodzone iPhone. Gdy iPhone jest diagnozowana, zostanie powiadomiony o ile naprawa będzie kosztować i może podjąć decyzję w tym momencie, czy naprawa jest warta.

Wypadki zdarzają i jest to z pewnością wielka, że ??Apple ma przyspieszyć i oferując wymianę iPhone na wodzie uszkodzony iPhone. Jednak należy pamiętać, że istnieją inne, mniej kosztowne alternatywy tam.

Wpis zawdzięczamy https://motoperfekt.pl/