Dell Streak – kilka informacji o produkcie

Dell Streak 16GB to nowy podmiot na rynku http://bratbud.szczecin.pl telefonii komórkowej, od producenta, który jest chyba lepiej znana jako producent komputera lub PC. Ten konkretny telefon oferuje wyjątkowy poziom funkcjonalności, jednocześnie wykorzystując procesor 1 GHz i systemem operacyjnym Android. Urządzenie mierzy 152 mm x 79 mm szerokości przy jednoczesnym zachowaniu 10 mm grubości i waży 220 g wagi.

Jednostka wyposażona jest w 5,0-calowy ekran dotykowy TFT, który działa na 480 x 800 pikseli. Ekran jest jedną z największych dostępnych na obecnym rynku telefonii komórkowej i jest w stanie wyświetlić obraz o wyjątkowej jakości. Słuchawka zapewnia również czujnik przyspieszenia, jak również czujnik zbliżeniowy, a także zawiera dotykowe przyciski. Nawigacja jest metodą wprowadzania multi-touch, oferując elastyczne i skutecznej nawigacji.

Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie jest wyposażony w 16 GB pamięci, zapewniając jednocześnie możliwość dalszego go uaktualnić wykorzystując istniejące gniazdo kart micro-SD, aby zwiększyć pojemność pamięci do 32 GB. Słuchawek 5,0-megapikselowy aparat pracuje przy 2592 x 1944 pikseli i obejmuje auto focus, wykrywanie twarzy i uśmiechu, a także podwójną lampą błyskową LED i geo-tagging. Aparat również podwaja się jako urządzenie do przechwytywania wideo oferując skuteczne środki przechwytywania materiału wideo. Drugi aparat fotograficzny jest warunkiem, który oferuje możliwości połączeń wideo VGA.

Urządzenie oferuje łączność w postaci klasy 12 wersjach GPRS i EDGE, oprócz bezprzewodowym dostępem do Internetu i połączeń HSDPA, która oferuje prędkość do 7,2 Mbps, przy dostępie do internetu. Słuchawka zapewnia również niebieski ząb i port USB. Nawigacja satelitarna jest przez funkcję GPS, który pochodzi z obsługą A-GPS

Urządzenie wykorzystuje Qualcomm Snapdragon QSD8250 1 GHz oprócz systemu operacyjnego Android, który jest w wersji 1.6, jednak system operacyjny można rozbudować do wersji 2.2. Jednostka wyposażona jest w szerokim zakresie integracji społecznej sieci, jak również zapewnienie MP4 / MP3 odtwarzacz multimedialny, przeglądarka zdjęć / redaktor i wyszukiwarki Google, map i możliwości Gmaila.

Dell Streak 16GB jest imponujący podmiot na rynku telefonii komórkowej. Jednym z jego głównych cech jest to, że pochodzi z doku domu, który wciela się na zewnątrz połączenia HDMI. Samo urządzenie oferuje szeroką gamę użytecznych funkcji, a ze względu na swoją imponująco dużym ekranie bez wątpienia stanie się ulubionym.

Autorka pisze na różne tematy, w tym Dell Streak 16GB, 16GB Dell Streak

Wpis zawdzięczamy